گروه توانبخشی گفتار توان گستر 09121623463

ثبت نام

آخرین نوشته - 6 خرداد 1400

آرچی کوچولو یک بچه‌کرگدن است که هردفعه داستانی با پدر و مادرش دارد و نویسنده در …


آرچی کوچولو یک بچه‌کرگدن است که هردفعه داستانی با پدر و مادرش دارد و نویسنده در کتاب‌های این مجموعه سعی کرده طریقه صحیح رفتار با خردسالان را آموزش دهد و البته به آن‌ها نیز چگونگی رفتار درست با بزرگترها را آموزش دهد. تصویرگری کتاب‌های این مجموعه به عهده تیم وارنز بوده است.
در کتاب اول که «نه!» نام دارد آرچی کوچولو که خیلی دوست‌داشتنی و تودل‌برو است، یک کلمه یاد می‌گیرد که دوست دارد همه‌جا و در همه‌حال فقط آن را بگوید؛ «نه». این کتاب داستانی را به همراه تصاویر در بر می‌گیرد که با روایتی بامزه قصه کوچولوهایی است که تمام مدت «نه» می‌گویند.
کتاب دوم، «چرا؟» است و برای بچه‌هایی نوشته شده که مرتب به پدر و مادرشان می‌گویند چرا؟ آرچی در این قصه می‌خواهد از همه‌چیز سر در بیاورد. بعضی وقت‌ها هم موقع پیدا کردن جواب‌ سوال‌هایش خرابکاری می‌کند.
سومین کتاب مجموعه پیش‌رو هم «بیشتر!» است و مخاطبان اصلی‌اش کوچولوهایی هستند که مرتب به پدر و مادرشان می‌گویند: بیشتر! این‌بار آرچی یک کلمه جدید یاد گرفته، «بیشتر» که یعنی اسباب‌بازی بیشتر، کیک بیشتر، بازی بیشتر و … این کلمه برای همه و خود آرچی دردسر درست می‌کند و …

کتاب‌های این مجموعه با ۳۲ صفحه مصور رنگی، و قیمت ۲۳ هزار تومان چاپ شده‌اند.منبع

دسته‌ها

اطلاعات

مشاهده بلاگ

نوشته های مرتبط

Call Now Buttonتماس با کلینیک توانبخشی کرج