گروه توانبخشی گفتار توان گستر 09121623463

آخرین نوشته - 25 اردیبهشت 1400

. این کتاب، باعث می‌شه به فکر فرو بریم. باعث می‌شه درباره آدم‌ها و کودکان و نوج…


🐬
.
این کتاب، باعث می‌شه به فکر فرو بریم. باعث می‌شه درباره آدم‌ها و کودکان و نوجوانان مبتلا به اختلال اوتیسم فکر کنیم و با این کتاب، احساسات اون‌ها و کسانی که با اون افراد زندگی می‌کنند رو بهتر درک کنیم.
شخصیت‌پردازی این کتاب خیلی خوبه 🙂 یعنی ما می‌تونیم شخصیت‌های این کتاب رو در ذهنمون مجسم کنیم؛ البته بهمون اجازه می‌ده که تخیل کنیم و مانع این کار نمی‌شه (در شخصیت‌پردازی)
.
این کتاب، پر از احساسات لطیفه. و مخاطب رو تحت تاثیر قرار می‌ده‌ . به نظرم قلم خیلی خوب نویسنده و هم تجربه‌ی خیلی لطیف و جذاب خانم مریم رفیعی، باهم در این مسئله نقش داشتن.
.
بریم سراغ ترجمه‌ی کار. به‌نظرم خانم رفیعی، تونستن خیلی خوب و قوی این کار رو به زبان فارسی برگردونن. قلم مترجم، خلاقانه و نوجوان‌پسنده در این کتاب. باعث شده که مخاطب کتاب، با نوجوان داستان ارتباط برقرار کنه. و البته، این که مترجم درباره موضوع کتاب، یعنی اوتیسم اطلاعات داشته باشه، به نظرم بهتر می‌تونه متن رو ترجمه کنه؛ که ‌به عقیده من، خانم رفیعی، اطلاعات زیادی درباره اختلالات اوتیسم و همچنین دلفین‌ها و دلفین‌درمانی دارن که تونستن متن رو به این شیرینی و جذابی ترجمه کنه.
.
در نهایت، تشکر می‌کنم از انتشارات مدرسه که این رمان فوق‌العاده رو برای من فرستادن و فرصت خوندن این کتاب رو به‌من دادن 🌸😍
.
و لطفا بگین که:
چه کتاب‌هایی درباره اختلال اوتیسم خوندین؟
چه کتاب‌هایی درباره دلفین‌ها و دلفین‌درمانی خوندین؟
نظرتون درباره دلفین‌ها چیه؟
.منبع

دسته‌ها

اطلاعات

مشاهده بلاگ

نوشته های مرتبط

Call Now Buttonتماس با کلینیک توانبخشی کرج