گروه توانبخشی گفتار توان گستر 09121623463

وبلاگ گروه - 21 تیر 1400

بازدید رابط کلان منطقه ی ۶ آمایشی کشور، از دانشگاه علوم پزشکی زنجان


بازدید رابط کلان منطقه‌ی ۶ آمایشی کشور، از دانشگاه علوم پزشکی زنجان


در بازدید رابط کلان منطقه ۶ آمایشی کشور از دانشگاه علوم پزشکی زنجان، بازنگری بسته‌های تحول، کمیسیون رهیافت همگرایی در علوم، مرجعیت علمی و کتاب دانشگاه و … مورد تاکید قرار گرفت .

پایگاه خبری وبدا-زنجان، در بازدید رابط کلان منطقه‌ی ۶ آمایشی کشور از دانشگاه علوم پزشکی زنجان که روز دوشنبه ۲۱ تیرماه انجام شد، تجارب ارزنده موجود در حوزه آموزشی دانشگاه علوم پزشکی زنجان گزارش شد و پروژه‌های تحقیقاتی طرح تحول و نوآوری در آموزش پزشکی مورد بررسی قرار گرفت.

دکتر معصومه جرجانی با همراهی دکتر مهدی قائمی معاون آموزش دانشگاه، ضمن نشست با مدیران حوزه آموزش دانشگاه و دریافت پیشنهادات آنان، به ارائه گزارشی از عملکرد معاونت آموزشی وزارت بهداشت به ویژه نوآوری‌های جدید پرداخت و برمواردی از جمله بازنگری بسته‌های تحول، کمیسیون رهیافت همگرایی در علوم، مرجعیت علمی و کتاب دانشگاه و همچنین اجرای طرح رعد و هماهنگی معاونت‌های آموزشی و دانشجویی و تحقیقات و فناوری در رتبه‌بندی تاکید کرد.

وی از مدیران آموزشی دانشگاه درخواست کرد برای تدوین تجارب حوزه آموزش و پیشنهاد راهکار برای چالش‌های این حوزه به مدیران آینده اقدام کنند.

بررسی برنامه دانشگاه برای اجرای تفاهم نامه توسعه متوازن آموزش علوم پزشکی در کلان منطقه و تشکیل جلسه با دبیر هیات ممیزه دانشگاه، و بررسی و ارزیابی فرآیندهای ارتقا و چالش‌های دانشگاه از دیگر برنامه‌های این بازدید یکروزه بود.Source link

دسته‌ها

اطلاعات

مشاهده بلاگ

نوشته های مرتبط

وبلاگ گروه - 13 شهریور 1400

نظام سلامت در رسانه‌های گروهی (۱۳ شهریور ۱۴۰۰)  | تاریخ ارسال: 1400/6/13 |  نظام سلامت در رسانه‌های گروهی (۱۳ شهریور ۱۴۰۰) Source…

ادامه مطلب...

0 اشتراک گذاری

وبلاگ گروه - 11 شهریور 1400

ادامه مطلب...

0 اشتراک گذاری

Call Now Buttonتماس با کلینیک توانبخشی کرج