گروه توانبخشی گفتار توان گستر 09121623463

وبلاگ گروه - 23 تیر 1400

بازدید ریاست دانشگاه از اردوی جهادی دانشجویان جهادگر دانشگاه علوم پزشکی استان سمنانبه گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان؛ عصر روز سه شنبه بیست و دوم تیر ماه سال 1400، دکتر دانائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با حضور در محله کوشمغان شهرستان سمنان، از اقدامات جهادی و خیرخواهانه گروه های جهادگر دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان بازدید کرد.

در این بازدید که دکتر حاجی حسنی معاون دانشجویی فرهنگی، یحیایی مدیر اجرایی حوزه ریاست و تجلی مدیر فرهنگی دانشگاه نیز حضور داشتند، ریاست دانشگاه ضمن گفتگویی صمیمی با دانشجویان حاضر در این اردوی جهادی، از نزدیک این اقدامات را مورد ارزیابی قرار داده و مسائل و موضوعات مختلف را بررسی نمود.

دکتر دانائی ضمن تقدیر و تشکر و حمایت همه جانبه از این اقدامات جهادی، از زحمات و تلاش های همه عزیزان قدردانی و خواستار هدفمندی و انسجام بیشتر این اقدامات خداپسندانه و عام المنفعه شد.

در حاشیه بازدید دکتر دانائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان از اردوی جهادی دانشجویان دانشگاه به محله کوشمغان شهرستان سمنان، ریاست دانشگاه همگام و همراه با سایر جهادگران حاضر در این اردوی جهادی، اقدام به ویزیت کودکان و اطفال در این منطقه کم برخوردار نمود.

وی همچنین مشکلات و مسائل بهداشتی و درمانی اهالی این محله را مورد بررسی و ارزیابی قرار داده و در چندین مورد نیز به صورت تلفنی دستور پیگیری فوری موارد ذکر شده را صادر نمود.

شایان ذکر است در این اردوی جهادی با فعالیت روزانه حدود چهل نفر از دانشجویان دانشگاه از گروه های جهادگر بسیج دانشجویی، کانون جهادی، موسسه مردم نهاد صبای سلامت و خیریه کاف دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان حضور داشته و با هدف غربالگری پزشکی، دندان‌پزشکی و فعالیت فرهنگی ویژه کودک و نوجوان، در ۵ گروه برگزار می‌شود و موارد شناسایی شده جهت پیگیری روند درمان به مراکز تخصصی ارجاع داده می‌شود و یا در تامین مایحتاج و مواد دارویی مورد نیاز، کمک‌های مجموعه را دریافت می‌کنند. این اردو از 19 تیر ماه سال جاری آغاز و تا 24 تیر از ساعت 17 الی 21 در محله کوشمغان شهرستان سمنان ادامه خواهد داشت.

جهاد ادامه دارد…

 

 

 Source link

دسته‌ها

اطلاعات

مشاهده بلاگ

نوشته های مرتبط

وبلاگ گروه - 13 شهریور 1400

17 بیمار جدید مبتلا به کووید-۱۹ در ۲۴ ساعت…

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان؛ 17 بیمار جدید مثبت با تشخیص قطعی ابتلا به کووید۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته د…

ادامه مطلب...

0 اشتراک گذاری

وبلاگ گروه - 13 شهریور 1400

بازدید سرزده دکتر دانائی از معاونت غذا و…

ادامه مطلب...

0 اشتراک گذاری

Call Now Buttonتماس با کلینیک توانبخشی کرج