گروه توانبخشی گفتار توان گستر 09121623463

وبلاگ گروه - 6 مرداد 1400

باید تحت هر شرایطی و همیشه به وظایف شرعی، انسانی و قانونی خود عمل کنیم.به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان؛ روز سه شنبه پنجم مرداد ماه سال جاری سی و یکمین جلسه ستاد دانشگاهی سازماندهی پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا ویروس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان با حضور دکتر دانائی رئیس دانشگاه، معاونین، مدیران، اعضاء کمیته و مدیران شبکه های بهداشت و درمان و روسای بیمارستان های شهرستان های تحت پوشش به صورت ویدئو کنفرانس در سالن جلسات امام جواد (ع) ستاد مرکزی دانشگاه برگزار شد.

دکتر نوید دانائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان ضمن تبریک دهه مبارک ولایت و امامت، بیان نمود: از زحمات و تلاش های کارکنان دانشگاه به ویژه مدافعان سلامت که در دوران سخت روزاهای کرونایی تحت فشار هستند، قدردانی می کنم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان ادامه داد: از تمام مدیران دانشگاه می خواهم که با بازدیدهای بیش از پیش از واحدهای تحت پوشش و گفت‌وگوی بیشتر با کارکنان مجموعه خود، از تمامی مسائل و درد و دل همکاران با خبر و درصدد رفع مسائل آن عزیزان باشند.

وی گفت: ما باید همیشه به وظایف شرعی، انسانی و قانونی خود عمل کنیم و موظف هستیم تحت هر شرایطی مطلوب ترین خدمات را به مردم شریف استان ارائه نماییم.

دکتر نوید دانائی ضمن ابراز امیدواری جهت خروج از موج پنجم کرونا، بیان نمود: در این روزها باید بیشتر منابع را مدیریت کنیم و از منابع موجود در دانشگاه حداکثر بهره را ببریم تا با لطف خدای متعال، همت همکاران حوزه سلامت و تعامل بیشتر مردم با این حوزه از این پیک نیز عبور کنیم. 

سپس دکتر فریور دبیر ستاد دانشگاهی سازماندهی، پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس دانشگاه طی سخنانی با ارائه گزارشی از وضعیت موارد شناسایی و بستری بیماری کووید19 از ابتدای بروز و شیوع بیماری و روند تزریق واکسن در مجموعه تحت پوشش دانشگاه، مواردی را جهت هماهنگی و تعاملات بیشتر یادآور شد.

در ادامه این جلسه که جمعی از معاونین دانشگاه، روسای بیمارستان های تحت پوشش و تعدادی از مدیران دانشگاه نیز حضور داشتند، حاضرین به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداخته و تصمیمات لازم جهت مدیریت بهتر این بیماری در مراکز درمانی اتخاذ گردید.

 Source link

دسته‌ها

اطلاعات

مشاهده بلاگ

نوشته های مرتبط

وبلاگ گروه - 13 شهریور 1400

17 بیمار جدید مبتلا به کووید-۱۹ در ۲۴ ساعت…

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان؛ 17 بیمار جدید مثبت با تشخیص قطعی ابتلا به کووید۱۹ در ۲۴ ساعت گذشته د…

ادامه مطلب...

0 اشتراک گذاری

وبلاگ گروه - 13 شهریور 1400

بازدید سرزده دکتر دانائی از معاونت غذا و…

ادامه مطلب...

0 اشتراک گذاری

Call Now Buttonتماس با کلینیک توانبخشی کرج