گروه توانبخشی گفتار توان گستر 09121623463

وبلاگ گروه - 6 مرداد 1400

تجلیل از خانواده شهید مدافع سلامت شهید علی اکبر ناظری پور در بیمارستان کوثر سمنانبه گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی استان سمنان؛ روز سه شنبه پنجم مرداد ماه سال جاری به مناسبت هفته ولایت و امامت از خانواده معزز شهید علی اکبر ناظری پور با حضور دکتر معماریان مدیر عامل مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی کوثر، حسن رهایی رئیس جهاد دانشگاهی استان سمنان، علومی مشاوره ریاست دانشگاه علوم پزشکی سمنان در امور ایثارگران و جمعی از پاسداران سپاه استان سمنان تجلیل و تقدیر شد.

دکتر معماریان مدیرعامل مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی کوثر سمنان ضمن تکریم مقام و منزلت تمامی شهدای معزز و ایثارگران والامقام و ادای احترام به خانواده‌های مؤمن و معظمی که بهترین سرمایه‌های خویش را در مسیر پاسداشت سلامت جامعه و کشور نثار کردند، گفت: بزرگداشت یاد و خاطره شهدای معزز تکلیفی ملی و شرعی است تا یاد آن قهرمانان برای همیشه در اذهان و خاطره‌ها جاودان بماند.

مدیرعامل مرکز آموزشی، پژوهشی و درمانی کوثر سمنان تصریح کرد: شهید علی اکبر ناظری پور یکی از انسان های دارای کرامت انسانی بود و همیشه در راه تحقق اهداف والای مجموعه درمانی به لحاظ بهبود بیماران بخش های مختلف از هیچ تلاشی دریغ نمی نمود.

حسن رهایی رئیس جهاد دانشگاهی سمنان نیز در ادامه با بیان رشادت و فداکاری این عزیزان اذعان کرد: مدافعان سلامت با ایثار و فداکاری خود بار دیگر یاد و خاطره دوران دفاع مقدس و رشادت های رزمندگان را به تصویر کشیدند و در این مسیر جان خود را نیز در راه دفاع از سلامت هموطنان فدا کردند و با نثار خون خویش نشان دادند که آموزه‌های دین مبین اسلام و فرهنگ والای ایثار و شهادت در جان و وجود فرزندان این ملت ریشه دارد، همانطور که مقام معظم رهبری (مدظله العالی) فرمودند: زنده نگه داشتن یاد و ‌خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست.

سپس علومی مشاوره ریاست دانشگاه علوم پزشکی سمنان در امور ایثارگران بیان نمود: خدمت به خانواده‌های شهدا و جانبازان از بالاترین خدمت‌هاست، ما خدمتگزار خانواده های معظم شهدا و ایثارگران هستیم و خواهیم بود و به این خدمتگزاری افتخار می کنیم امیدوارم بتوانیم آرمان‌های شهدای معظم را همیشه الگو و سرمشق خویش قرار دهیم.

در انتهای مراسم هدایایی از سوی دکتر دانائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی سمنان، به خانواده شهید ناظری پور اهداء گردید و علاوه بر این، هدایایی از طرف دکتر معماریان مدیرعامل این مرکز، تقدیم خانواده معزز ناظری پور گردید. همچنین از طرف جهاد دانشگاهی استان تندیس ملی و نیز بسیج دانشجویی سپاه استان نیز هدایایی به رسم ادب به این خانواده تقدیم شد.

 Source link

دسته‌ها

اطلاعات

مشاهده بلاگ

نوشته های مرتبط

آخرین نوشته - 27 مهر 1400

۱۴۰۰-۰۷-۲۷ روز جهانی پوکی استخوان ۱۴۰۰

۱۴۰۰-۰۷-۲۷ روز جهانی پوکی استخوان ۱۴۰۰ نامه مرکز بهداشت غرب تهران پیوست پوکی استخوان Source link

ادامه مطلب...

0 اشتراک گذاری

آخرین نوشته - 27 مهر 1400

برنامه کلاسی کارشناسی ارشد

برنامه کلاسی کارشناسی ارشد Source link

ادامه مطلب...

0 اشتراک گذاری

Call Now Buttonتماس با کلینیک توانبخشی کرج