گروه توانبخشی گفتار توان گستر 09121623463

ثبت نام

وبلاگ گروه - 11 دی 1348

جایگاه قضاوت از حساس‌ترین مناصب در حکومت عدل علوی است


به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی دانشگاه علوم پزشکی گیلان (وبدا)، دکتر ارسلان سالاری، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با صدور پیامی هفته قوه قضائیه را به مجریان احکام الهی و عدالت‌گستران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تبریک گفت.

در متن پیام تبریک رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان آمده است؛

هر نوع تلاش و فعالیتی در عرصه احقاق حقوق مردم در دستگاه قضا که در راستای عدالت‌گستری و استیفای حقوق عامه مردم باشد در نزد خداوند عادل که خود نخستین عدالت‌گستر عدل و داد در گیتی است، بسیار ارزشمند و ستودنی است.

جایگاه قضاوت یکی از حساس‌ترین و ظریف‌ترین مناصب در حکومت عدل علوی است و خادمان امت اسلامی در دستگاه قضائیه باید افتخار کنند که در عرصه‌ای قدم گذاشته و در جهتی کار می‌کنند که حاصل تلاش امام خمینی (رض) و شهیدان گران‌قدری همچون آیت‌الله دکتر بهشتی است.

هفته نخست تیرماه که بنا بر شهادت مظلومانه آیت‌الله دکتر بهشتی، رئیس فقید دستگاه عدلیه جمهوری اسلامی ایران و 72 تن از یاران باوفایشان به نام هفته قوه قضائیه نام‌گذاری شده، فرصتی مغتنم است تا تلاش‌های مجاهدان نستوه و همیشه درصحنه مدافعان حقوق میهن و ملت گرامی داشته شود.

جامعه سلامت ایران اسلامی و ولی‌نعمتان انقلاب شکوهمند آن هیچ‌گاه از یاد نمی‌برند که همراهی، حمایت و پشتیبانی مجموعه دستگاه قضا در کنار مدافعان سلامت در طول دوران بحران کرونا، توان کادر بهداشت و درمان را برای خدمت بی‌منت به مردم مضاعف کرد و موجب شد آرامش بار دیگر در کشور نهادینه و امنیت سلامتی در جامعه تضمین شود.

این‌جانب ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان هفتم تیرماه ( شهید دکتر بهشتی و 72 تن از یاران شهیدشان) فرارسیدن هفته قوه قضائیه را به مجموعه دست‌اندرکاران خدوم و متعهد دستگاه قضا تبریک عرض نموده و توفیقات روزافزون را برایشان از خداوند منان مسئلت دارم.

دکتر ارسلان سالاری

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلانSource link

دسته‌ها

اطلاعات

مشاهده بلاگ

نوشته های مرتبط

وبلاگ گروه - 9 مرداد 1400

كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد. Source link

ادامه مطلب...

0 اشتراک گذاری

وبلاگ گروه - 9 مرداد 1400

افزايش دو برابري ظرفيت دانش آموزي بهياري…

ادامه مطلب...

0 اشتراک گذاری

Call Now Buttonتماس با کلینیک توانبخشی کرج