گروه توانبخشی گفتار توان گستر 09121623463

ثبت نام

وبلاگ گروه - 11 دی 1348

جشنواره رمضانیه توسط دانشگاه علوم پزشکی جیرفت برگزار میشود


شیوه نامه اجرایی جشنواره رمضانیه

بخش های جشنواره: جشنواره رمضانیه در 5 بخش برگزار می شود وبه هر کدام از بخش ها به صورت جداگانه و مجزا اختصاص داده شده است.

 1. کارگاه
 2. مسابقه کتابخوانی
 3. سوالات قرآنی
 4. بخش هنری
 5. معرفی کتاب

کارگاه:

 • در طول برگزاری جشنواره هر کدام از شرکت کنندگان باید 16 ساعت کارگاه را شرکت نمایند. این کارگاه به صورت مجازی برگزار می گردد و فرایند شرکت در کارگاه ها هم به این صورت است که بعد از ثبت نام در سایت مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان (به آدرس https://ecnahad.ir/channel/934)، از میان دوره هایی که مشخص شده است فرد می تواند به انتخاب خود به میزان 16 ساعت شرکت نماید و در امتحان پایانی دوره ها را حاضر شود.
 • حضور فعال و مستمر در کارگاه ها جمعا 160 امتیاز خواهد داشت که براساس میزان مشارکت افراد و ساعت حضور افراد در کارگاه ها این امتیاز تقسیم خواهد شد.

 

مسابقه کتابخوانی:

 • در روزهای پایانی ماه مبارک رمضان، مسابقه ای میان علاقه مندان و ثبت نام کنندگان در جشنواره رمضانیه از کتاب “رمضان در پرتو قرآن: سی روز سی درس”برگزار می گردد.
 • سقف امتیاز اختصاص داده شده به مسابقه کتابخوانی 200 امتیاز خواهد بود و شرکت کنندگان متناسب با نمره ای که از امتحان پایانی مسابقه کتابخوانی دریافت خواهند کرد، امتیاز می گیرند.
 • مبنای امتیازدهی براساس 200 نمره خواهدبود که امتحان پایانی شامل 20 سوال خواهد بود و هر کدام از سوالات 10 امتیاز خواهد داشت.

سوالات قرآنی:

 • هر روز از ماه مبارک رمضان 2 سوال مربوط به شماره همان جزء از قرآن مطرح خواهد شد و شرکت کنندگان علاوه بر اینکه پاسخ سوالات را جستجو و به ذهن می سپارند، در پایان از این سوالات امتحانی برگزار خواهد شد که همانند نحوه امتیاز دهی مسابقه کتابخوانی، در این بخش نیز امتحان پایانی شامل 20 سوال خواهد بود و پاسخ صحیح به هر کدام از سوالات 10 امتیاز خواهد داشت که در مجموع امتیازات این بخش نیز دویست خواهد شد.

بخش هنری:

 • بخش هنری شامل عکس، فیلم، خاطره، دلنوشته، متن ادبی و شعر خواهد بود. محتوا و موضوع هر کدام از آثار هنری می تواند مباحث و مناسبت های ماه مبارک رمضان(مانند: جلوه هایی از نماز و مناجات در خانه، اوقات سحر و افطار، لیالی قدر، روز قدس، مواسات و همدلی مومنانه) باشد.
 • حداکثر امتیازی که برای بخش هنری در نظر گرفته شده است، 150 امتیاز می باشد.

معرفی کتاب:

 • شرکت کنندگان در جشنواره رمضانیه برای کسب امتیاز مربوط به این بخش باید کتابی را در حوزه های دینی و قرآنی و معنوی در قالب ویدئو یا فیل صوتی و پادکست معرفی نمایند.
 • سقف امتیاز در نظر گرفته شده برای این بخش حداکثر 40 امتیاز می باشد.

مراحل برگزاری جشنواره

علاقه مندان برای شرکت در جشنواره رمضانیه ابتدا باید از طریق ورود به سایت دفتر نهاد نمایندگی رهبری دانشگاه جیرفت به نشانی http://jiroft.nahad.ir  و ورود به بخش مربوط به جشنواره رمضانیه (در نوار ابزار بالای سایت/ بخش جشنواره ها و همایش ها) اقدام به ثبت نام نمایند.

بعد از ثبت نام در این قسمت، گروه واتس آپی تشکیل خواهد شد که همه ثبت نام کنندگان عضو آن خواهند بود و اطلاع رسانی ها از این طریق انجام خواهد شد.

 

جوایز مسابقه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت:

 • اساتید و کارکنان

از میان شرکت کنندگانی که 500 امتیاز و بیشتر کسب نمایند، به قید قرعه به 8 نفر از برگزیدگان جوایزی به ارزش 5000000 میلیون ریال اهدا می شود.

از میان شرکت کنندگانی که 500 امتیاز و بیشتر کسب نمایند، به قید قرعه به 6 نفر از برگزیدگان جوایزی به ارزش 5000000 میلیون ریال اهدا می شود.

 Source link

دسته‌ها

اطلاعات

مشاهده بلاگ

نوشته های مرتبط

وبلاگ گروه - 13 مرداد 1400

كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد. Source link

ادامه مطلب...

0 اشتراک گذاری

وبلاگ گروه - 13 مرداد 1400

پيام تبريك رئيس دانشكده علوم پزشكي ايران…

نيمه ‏شعبان روز ميلاد نجات بخش موعود ، روز ميلاد بزرگ مردى كه انسانيت، ظهور او را به انتظار نشسته Source link

ادامه مطلب...

0 اشتراک گذاری

Call Now Buttonتماس با کلینیک توانبخشی کرج