گروه توانبخشی گفتار توان گستر 09121623463

ثبت نام

آخرین نوشته - 27 خرداد 1400

راه اندازی پروژه ۵۳۸ تختخوابی بیمارستان فیروزآبادی شهرری با حضور معاون توسعه و مدیریت منابع وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی


به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی فیروزآبادی، در مورخ ۲۷ خرداد ماه ۱۴۰۰،پروژه ۵۳۸ تختخوابی بیمارستان فیروزآبادی شهر ری با حضور مجازی دکتر حسن روحانی و دکتر سیدکامل تقوی نژاد ،معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی افتتاح گردید.در ابتدای این افتتاحیه، دکتر حسن روحانی رئیس جمهور به صورت ویدئو کنفرانس سخنرانی نمودند.
ایشان خاطر نشان کرد که : چنین تحولی در بخش سلامت ،در طی این هشت سال از لحاظ مکان،تخت،تجهیزات ، بهسازی و یا نوسازی برخی بیمارستانها بی نظیر بوده است.در ادامه اضافه نمودند که در این یکسال اخیر ۱۴۰۰۰ تخت بیمارستانی اضافه شده است که در تاریخ کشور ما بی سابقه می باشد.دکتر حسن روحانی ، رئیس جمهور گفت: از همه ی دست اندرکاران تشکر می نمایم و اضافه نمود : از تبلیغات ناروا نرنجید و از حرفهای بی اساس نگران نشوید. دروغ ها را باد می برد اما بیمارستان،تخت، پزشک و درمان می ماند و مردم در طول سال های آینده شاهد اثرات این ۸ سال خواهند بود و هیچ وقت دروغگو به نتیجه نمی رسد و بنده از خدمات بخش سلامت که برای مردم در این ۸ سال انجام شده است بسیار خوشحالم.
دکتر سید کامل تقوی نژاد، معاون توسعه مدیریت وزارت بهداشت و درمان ،گزارشی از روند پیشرفت پروژه ۵۳۸ تختخوابی بیمارستان فیروزآبادی شهر ری ارایه نمودند.ایشان گفت:بیمارستان فیروزآبادی یکی از نمادهای فرهنگ وقف و کار خیر در کشور است که در سال ۱۳۱۳ توسط مرحوم آیت ا..فیروزآبادی شروع شده است.ایشان اضافه نمود:پروژه ایی که امروز به بهره برداری رسید از سال ۱۳۸۶ شروع و در سال ۱۳۹۴ ، حدود ۳۵%  پیشرفت فیزیکی در حد اسکلت داشت ،که دانشگاه علوم پزشکی ایران از آن زمان این پروژه را در اختیار گرفت.
ایشان خاطر نشان نمود که: با یک حرکت جهادی از سال ۱۳۹۴ و با  ۹۵۰ میلیارد تومان اعتبارات در نظرگرفته شده  توانستیم ،حدود ۵۳۸ تخت به تختهای موجود در شهرری و  جنوب تهران اضافه نماییم.
در پایان این مراسم که با حضور فرماندار و نماینده استاندار تهران، دکتر حسین توکلی کجانی و سایر  مقامات و مسئولین شهر ری ، رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران ، دکتر کوهپایه زاده و هیات همراه و هیات عامل مرکز آموزشی درمانی فیروزآبادی بر گزار گردید ، از قسمتهای مختلف بیمارستان جدید بازدید به عمل آمد.

 Source link

دسته‌ها

اطلاعات

مشاهده بلاگ

نوشته های مرتبط

وبلاگ گروه - 13 مرداد 1400

آدرس: شیراز، خیابان زند، روبروی خیابان فلسطین، ساختمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی شیراز کد پستی: 14336 – 71348 تلفن: 19-987132305410+…

ادامه مطلب...

0 اشتراک گذاری

آخرین نوشته - 12 مرداد 1400

آخرین فرصت واکسیناسیون دانشجویان

Source link

ادامه مطلب...

0 اشتراک گذاری

Call Now Buttonتماس با کلینیک توانبخشی کرج