گروه توانبخشی گفتار توان گستر 09121623463

ثبت نام

وبلاگ گروه - 8 اسفند 778

روند ابتلا به کرونا در خراسان رضوی نزولی شده است


استاندار خراسان رضوی:

استاندار خراسان رضوی گفت: روند ابتلا به کرونا در این استان نزولی شده اما موج چهارم شیوع کرونا هنوز سپری نشده است.

به گزارش وبدا / محمدصادق معتمدیان در حاشیه سفر وزیر بهداشت به سبزوار در جمع خبرنگاران اظهارکرد: با پیروی از مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا و رعایت پروتکل‌های بهداشتی روند ابتلا به کرونا در خراسان رضوی نزولی شده است اما تا عبور کامل از مرحله چهارم شیوع کرونا باید با حساسیت مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا در استان خراسان رضوی اجرا و رعایت شود.

وی با اشاره به احتمال ورود ویروس کرونای هندی به کشور از طریق مرزهای شرقی وجنوب شرقی افزود: در این راستا تمامی تمهیدات لازم و افزایش کنترل مرزهای مشترک با کشور افغانستان در دستور کار قرار گرفته است.

استاندار خراسان رضوی اضافه کرد: تمامی مبادی و گلوگاه‌هایی که می‌توانست سبب ورود و شیوع ویروس کرونای هندی به خراسان رضوی شود کنترل شده است.

معتمدیان تاکید کرد: باید با انجام تمهیدات حداکثری در این استان و هماهنگی با ستاد ملی مقابله با کرونا مانع از شیوع دوباره ویروس کرونا شویم.

استاندار خراسان رضوی وی با تاکید بر رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی شهروندان افزود: همچنان اجرای مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا با حساسیت در دستور کار قرار دارد./آزادSource link

دسته‌ها

اطلاعات

مشاهده بلاگ

نوشته های مرتبط

وبلاگ گروه - 13 مرداد 1400

آدرس: شیراز، خیابان زند، روبروی خیابان فلسطین، ساختمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی شیراز کد پستی: 14336 – 71348 تلفن: 19-987132305410+…

ادامه مطلب...

0 اشتراک گذاری

وبلاگ گروه - 12 مرداد 1400

ادامه مطلب...

0 اشتراک گذاری

Call Now Buttonتماس با کلینیک توانبخشی کرج