گروه توانبخشی گفتار توان گستر 09121623463

آخرین نوشته - 11 اردیبهشت 1400

سلام دوستای نازنینم کتاب : آدم‌های سمی اثر : لیلیان گلاس مترجم : سروناز صادق…


سلام دوستای نازنینم😍😍😍

📚 کتاب : آدم‌های سمی
🕵️‍♂️ اثر : لیلیان گلاس
👨‍🏫 مترجم : سروناز صادقی
📖 تعداد صفحه : 244 صفحه

💲 قیمت پشت جلد : 50.000 تومان
🎁 قیمت با تخفیف : 30.000 تومان
🚚 ارسال درب منزل : 15.000 تومان
🎖 امتیاز کتاب : 3 امتیازی

👤 همراه با پیگیری سفارش 24 ساعته
🛒 برای ارسال سفارش دایرکت پیام دهید

📃 خلاصه کتاب آدم‌های سمی

محتوای این کتاب در دو بخش کلی دسته بندی شده است.
قسمت اول شامل آزمون و تشخیص و شناسایی افراد سمی و دسته‌بندی افراد سمی به ۳۰ نوع متفاوت است، که شما را قادر به تشخیص افراد سمی اطرافتان می‌کند. همچنین با مطالعه این بخش شما تا حدی در میابید که چرا این افراد اینگونه‌اند.
در بخش دوم، به شما ۱۰ فن آموخته می‌شود تا با بکارگیری آنها قادر باشید به شکل موثر با یک فرد سمی مقابله کنید و دیگر ناچار به درون ریزی احساسات خود نباشید. همچنین شما بعد از مطالعه و به کارگیری این کتاب قادر خواهید بود روابط خود را با یک فرد سمی بهبود بخشید یا برای همیشه او را از دایره‌ی معاشران خود کنار بگذارید.
مطالعه این کتاب می‌تواند اشک به چشمان شما بیاورد یا حتی باعث خنده شما شود، زیرا این مطالب شما را به یاد تجربیات تلخ خود در برخود با چنین افرادی می‌اندازد.
نهایتاً این کتاب طوری تدوین و طراحی شده که به شما کمک کند، از خود فرد بهتری بسازید و خود نیز برای دیگران یا خود فرد سمی نباشید.
با دانستن اینکه چگونه افراد سمی اطراف خود را هدایت کنید و چگونه از تشویق و فشار عصبی خود بکاهید و چگونه از گفتار موثرتری استفاده کنید، در روابط شغلی و کاری خود نیز فرد موفق‌تری خواهید بود، دانستن اینکه چگونه با افراد منفی در اطراف خود برخورد کنید و چگونه خود را از انرژی‌های منفی آنها در امان نگه دارید باعث بالا رفتن اعتماد به نفس شما می‌شود و در نتیجه احساس کامیابی بیشتری خواهید کرد.منبع

دسته‌ها

اطلاعات

مشاهده بلاگ

نوشته های مرتبط

آخرین نوشته - 7 خرداد 1400

ادامه مطلب...

0 اشتراک گذاری

آخرین نوشته - 7 خرداد 1400

ادامه مطلب...

0 اشتراک گذاری

Call Now Buttonتماس با کلینیک توانبخشی کرج