گروه توانبخشی گفتار توان گستر 09121623463

آخرین نوشته - 24 اردیبهشت 1400

. سلام همراهان عزیزم قبل از اینکه به این مبحث بپردازیم حتما به این دو نکته توجه …


.
سلام همراهان عزیزم قبل از اینکه به این مبحث بپردازیم حتما به این دو نکته توجه کنین که بی میلی‌ جنسی می تواند به دلایل زیر باشد
.

مورد اول :علی رغم اینکه در گذشته شریک جنس برای فرد جذابیت داشته است اما در حال حاضر دیگر تمایل ندارد.

مورد دوم :با اینکه فرد دارای سلامتی جسمانی و هورمونی می باشد و از او تمایل شهوانی و جنسی انتظار می رود با این حال در او تمایلی وجود نداشته باشد.بی میلی جنسی باید برای حداقل یک ماه ادامه داشته باشد تا اختلال محسوب شود.
از عمده ترین عوامل بی میلی جنسی و سرد مزاجی جنسی عوامل روانی است. این عوامل روانی در مردان عبارتند از افسردگی، مشکلات زود انزالی در گذشته، خشم پنهان یا آشکار نسبت به همسر، احساس گناه، و سرد مزاجی زن که در نهایت باعث بی میلی جنسی مرد شده باشد و غیره. و عوامل روانی در سرد مزاجی زنان عبارتند از درد جنسی (واژنیسم) که در نهایت باعث سرد مزاجی جنسی زن شده باشد، افسردگی، زود انزالی مرد که در نهایت باعث سرد مزاجی زن شده باشد، خشم به همسر خود، احساس گناه، و غیره.
.

در صورتیکه بی میلی جنسی با روشهای درمانی نظیر هورمون درمانی، و روشهای رفتاری نظیر یادگیری مهارتهای گفتگو و رفع اختلافات، آموزش شیوه های مختلف رابطه جنسی و داشتن تنوع در نوع رابطه و یادگیری مهارتهای گفتگو و رفع اختلافات درمان نشد.
با توجه به اینکه بی میلی جنسی ریشه در ناخوداگاه و ضمیر ناهوشیار و تجارب تلخ گذشته و احسا س خشم و گناه فرد دارد ،کمک گرفتن از متخصصان روانشناس و بهره گیری از روشهای رواندرمانی و هیپنوتیزم درمانی که با دسترسی به ضمیرناخوآگاه و ناهوشیار فرد می توانند در بهبود کاهش میل جنسی بسیار موثر عمل کنند،توصیه می شود.گاهی ترس از شکست در یک رابطه معاشقه منجر به افت عملکرد جنسی فرد میشود گاه تحقیر شدن در رابطه باعث پایین آمدن اعتماد بنفس شده و ارتباط جنسی را مختل میکند
زندگی پر از فراز و نشیب است و ما رهرو این زندگی
. . .
در کنار هم این دوران را هم پشت سر خواهیم گذاشت ❤️❤️❤️
. .
.
.
.

شماره تماس:09123582116
.
.
.
هیپنوتراپ ومشاور مشکلات فردی و گروهی
مهارتهای ذهنی کارگاههای آموزشی
@hatamimanije
❤️❤️❤️❤️
@hatamimanije
نظرات خود را با من در میان بگذارید.
.
.
.
.
.

 منبع

بایگانی تاریخ خورشیدی

دسته‌ها

اطلاعات

مشاهده بلاگ

نوشته های مرتبط

آخرین نوشته - 3 خرداد 1401

ادامه مطلب...

0 اشتراک گذاری

آخرین نوشته - 2 خرداد 1401

ادامه مطلب...

0 اشتراک گذاری

Call Now Buttonتماس با کلینیک توانبخشی کرج