گروه توانبخشی گفتار توان گستر 09121623463

وبلاگ گروه - 19 فروردین 779

سی و چهارمین آیین پویش ره سلامت با افتتاح 696 طرح در حوزه بهداشت و درمان کشور/ سهم دانشگاه علوم پزشکی زاهدان 16 طرح


 

سی و چهارمین آیین پویش ره سلامت با افتتاح 696 طرح  در حوزه بهداشت و درمان کشور/ سهم دانشگاه علوم پزشکی زاهدان 16 طرح

 

در سی وچهارمین آیین پویش ره سلامت، در حوزه دانشگاه علوم پزشکی زاهدان 16 طرح بهداشتی و درمانی کوچک وبزرگ افتتاح و به چرخه خدمت اضافه شد.

دکتر سید محمد هاشمی شهری رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان گفت: با هدف ارائه بهتر خدمات و دسترسی بهتر روستاییان و شهرهای کم برخوردار، در راستای اجرای شعار عدالت در سلامت، امروز شاهد افتتاح طرح های عمرانی بهداشتی و درمانی در قالب طرح پویش ره سلامت، بودیم.

وی  افزود: خوشبختانه با نگاه ویژه دولت به بحث سلامت مردم، طرح های مختلفی شامل بیمارستان ها، مراکز خدمات ماموگرافی، رادیولوژی، سی تی اسکن، ام آر ای، مراکز خدمات جامع سلامت روستایی و شهری، پایگاه های سلامت، خانه های بهداشت، پانسیون های پزشک، مراکز تسهیلات زایمانی و افزایش اکسیژن سازهای سیار و ثابت در حال راه اندازی است که 16 طرح در حوزه تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی زاهدان با حضور مقام عالی وزارت، ازطریق ویدئو کنفرانس به بهره برداری رسید.

دکتر هاشمی در خصوص زیربنا و اعتبار ساخت و تجهیز این پروژه ها تصریح کرد: در سی و چهارمین آیین پویش ره سلامت 16 طرح با زیربنای 4300 مترمربع و با اعتباری بالغ بر 205 میلیارد ریال ساخت و تجهیز شدند و به چرخه ارائه خدمت اضافه شدند.

رییس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان ابراز امیدواری کرد که با تجهیز دیگر پروژه های بهداشتی و درمانی احداث شده بتوانیم بهترین خدمات سلامت را به مردم نجیب استان ارائه کنیم.

گفتنی است این پروژه ها به صورت متمرکز از طریق ارتباط ویدئویی با دانشگاه های علوم پزشکی کشور در پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد، برگزار شد.

روابط عمومی وامور بین الملل دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

 

 

 

1400/04/08   ١٤:٣٢  News  ٣٢٨٣٨Source link

دسته‌ها

اطلاعات

مشاهده بلاگ

نوشته های مرتبط

آخرین نوشته - 27 شهریور 1400

ادامه مطلب...

0 اشتراک گذاری

آخرین نوشته - 27 شهریور 1400

ادامه مطلب...

0 اشتراک گذاری

Call Now Buttonتماس با کلینیک توانبخشی کرج