گروه توانبخشی گفتار توان گستر 09121623463

آخرین نوشته - 17 اردیبهشت 1400

عشق و علاقه در افراد مبتلا به اختلالADHD + اندکی تمرکز بر روی افراد بیشتری + تمر…


عشق و علاقه در افراد مبتلا به اختلالADHD
+ اندکی تمرکز بر روی افراد بیشتری
+ تمرکز بیش از حد تنها بر روی یک نفر
زنان با اختلال نقص توجه، بیش فعالی در معرض adhd.rira اختلالات روانشناختی نظیر افسردگی، اضطراب، اختلالات خوردن و عزت نفس پایین قرار دارند.
به هم خوردگی تعادل هورمونی معمولاً اوضاع را بدتر می‌کند. در دوران بلوغ دختران بیش فعالی معمولاً واکنش های هیجانی شدیدی را نشان می دهند.
پژوهش ها نشان داده است که پایین آمدن سطح استروژن شرایط سختی را برای زنان با اختلال ADHD ایجاد می کند.
انتظارات جامعه از زنان،معمولاً اوضاع را برای زنان مبتلا به بسیار سخت تر می کند. معمولاً از زن در جامعه این انتظار می‌رود که مدیریت و سازمان دهنده به اوضاع خانه باشد. معمولاً برنامه ریزی در خانه به عهده زن است. وقتی زنADHD تاریخ های خاص را فراموش کند معمولاً کمتر قابل قبول است تا مرد!!!!!! پژوهش ها نشان می دهد که زن مبتلا بین ۳۰ تا ۴۰ سالگی بیشتر برای درمان مراجعه می کنند (این آمار مربوط به ایران نیست) این زمانی است که معمولاً سرماخوردگی ها به پیک خود رسیده است.مکانیسم های اساسیADHD در مردان و زنان یکسان است هر دو در برنامه ریزی، سازماندهی، یادآوری جزئیات و توجه به آن مشکل دارند.
عدم تشخیص و درمان منجر به تخریب شدید خودپنداره در زنان می گردد. به دلیل اینکه بسیاری از شکست ها و ناکامی ها را به عنوان یک صفت شخصیتی قلمداد می کنند.
تحقیقات نشان داده است که ارتباط مستمر زنان مبتلا با درمانگر،به میزان زیادی اضطراب را کاهش می دهد و کوچینگ حرفه ای از بسیاری از مشکلات پیشگیری می کند.
مشاوره تحصیلی
مشاوره کودک و نوجوان
مشاوره فردی
مشاوره زوج و خانواده
مشاوره پیش از ازدواج
مشاوره و درمان اختلالات جنسی
خدمات روانپزشکی
▫️تماس جهت مشاوره حضوری، آنلاین :
٠٣٤٣٢٤٥٣٨٨١
٠٣٤٣٢٤٦٩٤٤٨
٠٣٤٣٢٤٤٥٩٩٣
‌ مشاورهمنبع

دسته‌ها

اطلاعات

مشاهده بلاگ

نوشته های مرتبط

آخرین نوشته - 3 آبان 1400

ادامه مطلب...

0 اشتراک گذاری

آخرین نوشته - 3 آبان 1400

به استحضار می رساند؛ پانزدهمین جشنواره آموزشی شهید مطهری همزمان با بیست و سومین همایش کشوری آموزش پزشکی در دو بخش دانشگا…

ادامه مطلب...

0 اشتراک گذاری

Call Now Buttonتماس با کلینیک توانبخشی کرج