گروه توانبخشی گفتار توان گستر 09121623463

وبلاگ گروه - 6 مرداد 1400

غرفه آموزش و اطلاع رسانی کرونا درمرکز تجمیعی واکسیناسیون راه اندازی شد


به گزارش روابط عمومی دانشکده علوم پزشکی وخدمات بهداشتی درمانی لارستان به همت واحد آموزش و ارتقاء سلامت معاونت بهداشت ، غرفه آموزش و اطلاع رسانی کرونا در مرکز تجمیعی واکسیناسیون سالن شهید باقریه راه اندازی شد.
فرانک صادقی خرمی با اشاره به اینکه هدف از راه اندازی غرفه، حساس سازی ، اطلاع رسانی و ارتقای سطح آگاهی مراجعین در خصوص بیماری کرونا و واکسیناسیون کووید ۱۹ است اظهارداشت: در غرفه آموزش و اطلاع رسانی داوطلبان و سفیران سلامت حضور دارند که علاوه بر پاسخ به سوالات مراجعین و آموزش ، بروشورهای آموزشی در زمینه علائم و عوارض احتمالی واکسن، مراقبت های ضروری ، لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی پس از دریافت واکسن بین مراجعین توزیع و اطلاع رسانی میشود.
مسول آموزش و ارتقای سلامت معاونت بهداشت افزود: هدف ما این است تا سلامت به عنوان یک ارزش اجتماعی، تشویق مردم در استفاده صحیح از خدمات بهداشتی، آگاهی از نیازهای خود و الویت بندی آنها، جلب همکاری و مشارکت مردمی برای رسیدن به جامعه سالم نهادینه شود.
صادقی خرمی تصریح کرد: با توجه به ضرورت حضور دریافت کنندگان واکسن کرونا تا ۲۰ دقیقه پس از انجام تزریق در محل واکسیناسیون، این مدت فرصت مناسبی برای ارایه مطالب آموزشی به مراجعین است.Source link

دسته‌ها

اطلاعات

مشاهده بلاگ

نوشته های مرتبط

آخرین نوشته - 23 مهر 1400

هفته سلامت بانوان (۳۰-۲۴ مهرماه)

روز شمار هفته سلامت بانوان ایرانی: شنبه ۲۴ مهر: زنان و مدیریت اطلاعات در بحران کرونا یکشنبه ۲۵ مهر: زنان و مدیریت سلا…

ادامه مطلب...

0 اشتراک گذاری

آخرین نوشته - 23 مهر 1400

۲۴ مهر، روز جهانی غذا

   شعار سال ۲۰۲۱ : “رفتار ما آینده ما را می سازد”   با عنوان ملی : “آگاهی ، مدیریت، اصلاح الگوی مصرف غذایی برای م…

ادامه مطلب...

0 اشتراک گذاری

Call Now Buttonتماس با کلینیک توانبخشی کرج