گروه توانبخشی گفتار توان گستر 09121623463

آخرین نوشته - 16 اردیبهشت 1400

نقش روانشناسی در منابع انسانی ویژگی هایی که استخدام شوندگان برای ایجاد موفقیت ب…


نقش روانشناسی در منابع انسانی

ویژگی هایی که استخدام شوندگان برای ایجاد موفقیت بیشتر در مصاحبه از خود نشان می دهند عبارتند از: مشتاق ، با شخصیت ، همدلی و مفیدبودن . اگر شما در شرکت خود یک متخصص Hr دارید،روانشناسی صنعتی چگونه می تواند به شما و منابع انسانی تان کمک کند؟

1- روانشناسی در هنگام استخدام ، نقش بسیار مهمی در صرفه جویی زمان و انتخاب فرد شایسته و مناسب تر را دارد.

2- تمرکز و تخصص منابع انسانی عمدتا در برخورد با مردم است. ماهیت منابع انسانی در شناخت فرد مقابل است.

3- روانشناسی نه تنها چالشهایی را که در زندگی مدرن با آن روبرو هستیم روشن می کند ، بلکه راه حلهایی نیز ارائه می دهد. فهمیدن نتایج آن می تواند به متخصصان منابع انسانی کمک کند تا ایجاد حس جریان و تعامل در کار ، نه تنها باعث افزایش بهره وری شود بلکه به وفاداری و رفاه حال کارمندان کمک می نماید.

4- روانشناسان معمولاً تحقیقاتی را برای افزایش بهره وری در محیط کار و انتخاب کارمندان مناسب برای مشاغل خاص انجام می دهند. افرادی که در زمینه هایی مانند آموزش ، توسعه و بازاریابی کار می کنند ، بیشتر جذب این دوره ها می شوند. این به آنها این امکان را می دهد تا افق دید خود را گسترش دهند.

متخصصان حرفه ای و باتجربه منابع انسانی در به حداکثر رساندن پتانسیل و درک روانشناسی از مهمترین دارایی های هر سازمان متخصص هستند. به جای جلب رضایت فوری و تحریک چند بعدی ، اجازه دهید از آن سلولهای شگفت انگیز خاکستری در سر خود استفاده کنیم ، شکوه مهندسی فیزیکی ذهن و روانشناسی کارمندان خود را با روشهای روانشناسی پرورش دهید و آنچه بزرگتر از خود ماست و می توانیم از آن نیرو بگیریم کسب و کار شما را به طرز معجزه آسایی پیشرفت و تغییر می دهد.

انسانی و استخدام وکار روانشناسی_در_کسب_و_کارمنبع

دسته‌ها

اطلاعات

مشاهده بلاگ

نوشته های مرتبط

آخرین نوشته - 7 خرداد 1400

ادامه مطلب...

0 اشتراک گذاری

آخرین نوشته - 7 خرداد 1400

ادامه مطلب...

0 اشتراک گذاری

Call Now Buttonتماس با کلینیک توانبخشی کرج