گروه توانبخشی گفتار توان گستر 09121623463

آخرین نوشته - 24 اردیبهشت 1400

. هیپنوتیزم درمانی به همراه روان درمانی قویترین روش برای بهبود و دیگر حالات روان…


.
هیپنوتیزم درمانی به همراه روان درمانی قویترین روش برای بهبود و دیگر حالات روانی فرد و درمان عدم اعتماد به نفس باشد. با ابن روش به فرد کمک می شود تا برروي نقاط ضعف خود تمركز نكند.
تعریف اعتماد بنفس یعنی خود کارآمد ی توانایی خودگردانی خیلی عامیانه اش عرزه
عدم اعتماد به نفس عبارت است از فقدان توانایی در ابراز توانمندیها و لیاقتهای فرد علیرغم دارا بودن آن تواناییها تعریف نمود. عدم اعتماد به نفس در همه افراد می تواند دیده شود، برای مثال دختر زیبایی که علی رغم زیبا بودن در چشم دیگران باز هم خود را زیبا نمی داند.

یا ورزشکاری که علیرغم توانمندیهای جسمانی و فنی، خود را در مقابل حریف ضعیف می بیند. و یا دانشجویی که علیرغم تسلط بر مطالب درسی سر کلاس جرات پاسخ دادن به سوالات را ندارد. معمولاً کمبود اعتماد به نفس افراد در جنبه های بخصوص هر فرد است.

به طور مثال، آنها که از لحاظ ظاهر اعتماد به نفس ندارند، زندگی اجتماعی برایشان بسیار دشوار خواهد شد. این افراد تصور خواهند کرد که در مجامع عمومی کسی به آنها توجه نمی کند و مجبور می شوند که از اول تا آخر مجلس در گوشه ای تنها بنشینند تلقین مثبت با جملات ساده وتکرار آن در لحظه خواب شب سریعتر در ناخوداگاه ثبت میشود، تکرار این جمله برای کلیه ناراحتی های روحی و تقویت اعتماد بنفس همچنین در مراحل درمان بخصوص در حالت خود هیپنوتیزم بسیار مفید و تاثیر گذار میباشد
👇👇
من هر روز وهر لحظه بهترو بهتر میشوم
. . . . . . . . .
شماره تماس:09123582116
هیپنوتراپ ومشاور مشکلات فردی و گروهی
مهارتهای ذهنی کارگاههای آموزشی
@hatamimanije
❤️❤️❤️❤️
@hatamimanije
نظرات خود را با من در میان بگذارید.
.

 منبع

بایگانی تاریخ خورشیدی

دسته‌ها

اطلاعات

مشاهده بلاگ

نوشته های مرتبط

آخرین نوشته - 26 اردیبهشت 1401

" خانواده دوستدار فرزند " عنوان سومی…

ادامه مطلب...

0 اشتراک گذاری

آخرین نوشته - 20 اردیبهشت 1401

برگزاری جلسه استادان مشاور بالینی ۲۰ ارد…

جلسه استادان مشاور بالینی در روز سه شنبه مورخ ۲۰ اردیبهشت در سالن کنفرانس ریاست دانشکده پزشکی با حضور ریاست دانشکده خانم…

ادامه مطلب...

0 اشتراک گذاری

Call Now Buttonتماس با کلینیک توانبخشی کرج